بازاریابی محتوا چیست

 حالا زمان آن است که برندهای معروف  از بازاریابی محتوی پیروی کنند. بازاریابی محتوای استراتژیک قدرت تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان وفادار کسب‌وکار شما را دارد.بازاریابی محتوی موثر شامل شناخت مشتری و ارائه اطلاعات به آن‌ها در زمان مناسب است.اما چه چیزی باعث می‌شود که بازاریابی محتوا  موفق باشد ؟

ابتدا بهتر است به تعریف بازاریابی محتوا بپردازیم.


بازاریابی محتوا چیست ؟

بازاریابی محتوا، فرآیند بازاریابی و تجارت برای ایجاد و توزیع محتوی با ارزش و با ارزش برای جذب، کسب، و به دست آوردن مخاطبان هدف مشخص و قابل‌فهم است هدف از انجام اقدام سودآور مشتری است .

استراتژی بازاریابی محتوا می‌تواند شامل رسانه های ( چاپی، آنلاین، شخصی، موبایل، اجتماعی، و غیره ) را تحت‌تاثیر قرار دهد، در هر مرحله از فرآیند خرید، از استراتژی‌های توجه محور گرفته تا استراتژی‌های نگهداری و وفاداری، و شامل گروه‌های خرید چندگانه باشد.​​​


روزی نیست که این سوال توسط برخی از بازاریاب‌ها در اطراف جهان پرسیده نشود .برخی متخصصان می‌گویند که محتوا هر کلمه‌ای، تصویر یا پیکسل است که می‌تواند با یک انسان دیگر درگیر شود.در زمینه این سوال، محتوا : محتوای مسحور کننده که نشان می‌دهد، درگیر یا سرگرم‌کننده است.

آنچه که بازاریابی محتوا را متفاوت از محتوای ساده می‌سازد این است که بازاریابی محتوا باید کاری برای کسب‌وکار انجام دهدمحتوای شما ممکن است هدفش سود آوریباشد ، اما اگر اهداف کاری خود ( به عنوان مثال، حفظ مشتری، تولید سرب و غیره ) را برآورده نکنید، بازاریابی محتوای آن نیز صادق نیست. محتوایی که شما ایجاد می‌کنید باید مستقیما برای جذب و یا حفظ مشتریان به صورت صادقانه کار کند. بازاریابی محتوای یک اجرای تاکتیکی یکپارچه نیست، بلکه یک رفتار ارتباطی است که در فرهنگ سازمانی ریشه دارد. مواجهه تجاری، توجه و تبدیل‌های مستقیم همه برای سازمان‌هایی که مایل به ایجاد ارتباط عمیق‌تر با مخاطبان هدف هستند، امکان پذیر است. 

نظرات
 • mohammadzzmm
  mohammadzzmm ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ساعت ۱۶:۲۵

  هی خوبه


 • thossein
  thossein ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ساعت ۲۱:۲۳

  من که چیزی نفهمیدم


 • amirjh
  amirjh ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ساعت ۱۵:۳۹

  من چیزی نفهمیدم نمیدونم چطور کار کنم لطفا بگید


ارسال نظر

برای ثبت نظر لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود / عضویت
کدرز ایران
 • با وجود کدرز ایران به راحتی پروژه های برنامه نویسی در هرزمان و مکان به انجام می رسد.
 • کدرز ایران یک بستر کارآفرینی بزرگ است که می توانند برای هزاران برنامه نویس کارآفرینی ایجاد کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کدرز ایران می باشد. قدرت گرفته از کارایران